Oferta

OGRODZENIA KLINKIEROWE
 

Do budowy ogrodzeń bez wątpienia nadają się cegły elewacyjne np. Klinkierowa. Kiedyś głownie czerwone obecnie mają również inne barwy: białą, w odcieniu szarości, żółci i brązów. Do tego można dobrać spoinę w odpowiednim kolorze, co w dużym stopniu decyduje o wyglądzie ogrodzenia. Wybrać też można fakturę cegieł, mogą one być gładkie lub ryflowane, a także ręcznie formowane o charakterystycznej chropowatej powierzchni. Z cegły klinkierowej można budować lite ogrodzenie, jednak najczęściej robi się z niej podmurówki i słupki.

ogrodzenie klinkierowe

zobacz więcej realizaji zobacz więcej realizacji...>>>


Ogrodzenie wykonane z cegły klinkierowej nie tylko zapewni większe bezpieczeństwo ale będzie też estetycznym dopełnieniem posesji, s
prawia wrażenie solidnego i trwałego. Szeroki wybór materiałów daje nieograniczone możliwości stworzenia czegoś szczególnego. Takie ogrodzenie może wtapiać się w otoczenie domu, być delikatną ozdobą ogrodu lub też ochroną naszej prywatności. Powinno być także porządnie wykonane, aby nie stanowiło zagrożenia. Konstrukcja takiego ogrodzenia musi być mocna i solidnie podparta, dlatego bardzo istotne są jego fundamenty. 


Zastosowanie klinkieru to dodatkowa gwarancja trwałości, ponieważ jest to materiał mało nasiąkliwy i odporny na działanie trudnych warunków atmosferycznych takich jak mróz czy deszcz. Cegłą klinkierową można łatwo zabudować skrzynki elektryczne i gazowe, coraz częściej występujące w ogrodzeniach, nadaje się również do profilowania łuków, półkoli. Klinkierowe ogrodzenie przez długie lata nie będzie wymagało żadnych zabiegów konserwacyjnych, oczywiście pod warunkiem że zostanie fachowo wykonane i zaimpregnowane.


Wypełnij formularz aby otrzymać szczegółową ofertę
W celu przygotowania profesjonalnej oferty prosimy o wypełnienie formularza. Powyższy zabieg pozwoli nam trafniej ocenić Państwa oczekiwania i potrzeby dzięki czemu uzykamy pozytywne rezultaly i zachowamy wysokie standardy współpracy.
stronę odwiedzono: 1039066
realizacja: peszek.net
strona główna|o firmie|ogrodzenia|oferta|realizacje|referencje|kontakt