O firmie

Nasza Firma działa na polskim rynku od 2000 roku. Przez ten czas 
nabyliśmy szereg umiejętności, sprzętu i kontaktów. Wykonywane
przez nas ogrodzenia od lat cieszą się dużym uznaniem a marka Firmy gwarantuje trwałość i wysoką estetykę realizowanych zleceń. 


Posiadamy niezbędny sprzęt do sprawnego wykonywania prac. Świadczone przez nas usługi stoją na wysokim ale przede wszystkim fachowym poziomie. Profesjonalne wykonawstwo gwarantuje zawsze doskonały efekt dekoracyjny oraz pozwala ograniczyć koszty do minimum przy wyborze optymalnego systemu ogrodzenia.


Nasza firma dąży do maksymalnej skuteczności podejmowanych działań w oparciu o takie wartości jak uczciwość, rzetelność, terminowość. Jesteśmy gotowi w każdej chwili stawić czoła pojawiającym się wyzwaniom i pamiętać o priorytetowym poszanowaniu nawet najbardziej wymagającego Inwestora. Indywidualnym podejściem do każdego klienta, zrozumieniem jego oczekiwań zyskaliśmy renomę na rynku dlatego też często jesteśmy przez nich polecani. 

ogrodzenie klinkierowe
ogrodzenie drewniane


Dzięki zdobytemu doświadczeniu doradzimy naszym klientom różne rozwiązaniom np. przy różnicy wysokości terenu, rozmieszczeniu i typie bramy ( przesuwna czy skrzydłowa ), lokalizacji kosza na śmieci, aby ogrodzenie było funkcjonalne i estetyczne.

Solidność naszej firmy potwierdza fakt korzystania z naszych usług deweloperów jak również takich dużych firm jak SKANSKA czy HARTBEX.


- ogrodzenie kilku osiedli Rzeszów - Drabinianka,
- ogrodzenie budowy terminalu pasażerskiego w Jasionce,
- grodzenie fabryki turbosprężarek BorgWarner w Jasionce,
- ogrodzenie Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie.


Współpracujemy z firmami brukarskimi i metaloplastycznymi co pozwala na zharmonizowanie prac na zewnątrz, dzięki czemu uzyskujemy doskonały efekt końcowy.

Nasz sprzęt
Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości aby w połączeniu z Naszym doświadczeniem zaoferować usługi na bardzo wysokim poziomie
Nasi partnerzy:
Wypełnij formularz aby otrzymać szczegółową ofertę
W celu przygotowania profesjonalnej oferty prosimy o wypełnienie formularza. Powyższy zabieg pozwoli nam trafniej ocenić Państwa oczekiwania i potrzeby dzięki czemu uzykamy pozytywne rezultaly i zachowamy wysokie standardy współpracy.
stronę odwiedzono: 1039060
realizacja: peszek.net
strona główna|o firmie|ogrodzenia|oferta|realizacje|referencje|kontakt